Sorumluluk Reddi

Webtik.net için sorumluluk reddi

Web sitemizde herhangi bir kullanıcının verilerini izlemiyoruz veya kaydetmiyoruz. Makalelerimizle ilgili e-posta almak için web sitemize abone olan abonelerimizin Gmail adreslerini onlara e-posta göndermek için kullanabiliriz. Google AdSense gibi üçüncü taraf web siteleri, size ilgili reklamları göstermek için verilerinizi kullanabilir. Sitemizden, bu tür dış yerel ayarlara giden köprüleri takip ederek farklı siteleri ziyaret edebilirsiniz. Değerli ve ahlaki sitelere sadece kaliteli bağlantılar vermeye çalışırken, bu destinasyonların özü ve doğası üzerinde hiçbir gücümüz yoktur. Farklı sitelere olan bu bağlantılar, bu destinasyonlarda bulunan tüm maddeler için bir teklif anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve kötüleşmiş olabilecek bir bağlantıyı kovma şansımız olmadan gerçekleşebilir. 


Çok fazla sorun değilse, sitemizden ayrıldığınızda, farklı yerel ayarların, kontrol etme yeteneğimiz dışında olan farklı koruma düzenlemeleri ve koşulları olabileceğini de unutmayın. Sakıncası yoksa, herhangi bir işe katılmadan veya herhangi bir veri aktarmadan önce bu hedeflerin Gizlilik Politikalarını tıpkı "Hizmet Şartları" gibi kontrol ettiğinizden emin olun.


Onay

Bu nedenle, sitemizi kullanarak sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu arşivdeki herhangi bir iyileştirmeyi güncellememiz, düzeltmemiz veya kullanıma sunmamız durumunda, bu ilerlemeler hatasız bir şekilde burada yayınlanacaktır.

Yorum Gönder